Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Google +
Udostępnij na LinkedIn

Uprawa ścierniska według KUHN

KUHN, NAJLEPSZA INWESTYCJA W MOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Uprawa ścierniska, kluczowy krok do sukcesu na Twoich polach

W czasach, gdy stosowanie herbicydów jest coraz bardziej kwestionowane, uprawa ścierniska jest niezbędnym zabiegiem agronomicznym pozwalającym kontrolować rozwój chwastów na polach. Skuteczna uprawa ścierniska pozwala zwiększyć plony. Ten zabieg warunkuje sukces kolejnej uprawy, ze względu na lepszą kontrolę zachwaszczenia i populacji ślimaków. Pobudza rozkład resztek roślinnych w glebie i stwarza idealne łoże siewne dla poplonów lub kolejnej uprawy.

Firma KUHN oferuje kompletną gamę maszyn do uprawy ścierniska skierowanych do rolników indywidualnych, kółek rolniczych i firm usługowych, które zapewniają wysokie plony i większą opłacalności produkcji roślinnej.

Kompletna gama kultywatorów o szerokościach roboczych d 3 do 12 m, dostosowanych zarówno do bardzo płytkiej pracy (3 cm), jak i do głębokiego rozluźnienia gleby (35 cm).

Proste, mocne i wydajne maszyny

  • Szybka regulacja głębokości roboczej bez użycia narzędzi.
  • Mocna konstrukcja, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów (Hardox).
  • Duża prędkość i wysoka jakość pracy zapewniają maksymalną wydajność roboczą.

Nowości KUHN

Firma KUHN stale rozwija nowe koncepcje i innowacje, aby skutecznie odpowiadać na wszystkie potrzeby rolnictwa. Odkryj już teraz nowe maszyny KUHN, które pomogą Ci w zarządzaniu uprawami:

Stubble cultivation range Stubble cultivation range

OPTIMER L 9000 – 12000

Szerszy, szybszy, mocniejszy

Firma KUHN wprowadza OPTIMER L 9000 i 12000, nową gamę niezależnych bron talerzowych o szerokości 9 i 12 metrów. Brony spełniają wymagania dużych gospodarstw rolnych, poszukujących najlepszych osiągów: wysokiej wydajności, optymalnego komfortu i pełnej niezawodności w kwestii jakości pracy.

  • Wysoka wydajność robocza: Imponująca wydajność pracy nawet do 20 ha/h przy zachowaniu dużych prędkości.
  • Komfort użytkowania: Jest to bardzo ważny element w maszynach o dużych szerokościach, dlatego regulacja głębokości posiada wspomaganie hydrauliczne. Ponadto przejście do położenia roboczego/ transportowego jest bezpieczne i wymaga wykonania tylko jednej czynności.
  • Niezawodność w każdej chwili: dzięki wyjątkowemu systemowi śledzenia podłoża STEADY CONTROL firmy KUHN, który dostosowuje się do topografii każdego pola i zapewnia pracę na jednakowej głębokości.

PROLANDER 500 R

Idealne narzędzie do zasiewów międzyplonów.

Wielozadaniowy kultywator ze sprężystymi zębami PROLANDER to narzędzie rolnicze do przedsiewnego przygotowania gleby oraz płytkiego zrywania ścierniska.

KUHN oferuje gamę składanych kultywatorów zawieszanych PROLANDER serii 100 R, z 4 rzędami zębów, o szerokości roboczej 4, 5 lub 6 metrów. Te kultywatory stanowią idealne rozwiązanie dla gospodarstw rolnych, które chcą wykorzystać zalety PROLANDER dysponując ciągnikami o niewielkich rozmiarach od 100 do 210 KM.

  • Jakość pracy: Dzięki 4 rzędom zębów, maszyna ma znaczny prześwit ułatwiający przepływ resztek pożniwnych, skrócony czas konserwacji i niskie koszty serwisowania.
  • Gwarantowany komfort pracy: z prostą i funkcjonalną regulacją z kabiny Twojego ciągnika, w szczególności w zakresie głębokości roboczej.
  • Idealne wyposażenie dla perfekcyjnego wykończenia: tak jak w przypadku serii zaczepianej, nowe modele korzystają z niezbędnego wyposażenia, takiego jak tylna brona lub włóka wyrównująca, aby maksymalnie udoskonalić jakość uprawy.
Stubble cultivation range Stubble cultivation range

UPRAWA ŚCIERNISKA WEDŁUG KUHN

Zapoznaj się z całą ofertą maszyn do uprawy ścierniska:

Więcej informacji

CZY CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Umów się z przedstawicielem lub wyślij swoje zapytanie

Znajdź dealera

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ TE STRONY:

Oryginalne części KUHN

Nie pozwól, aby usterka zakłóciła Twoją pracę.

Nasze fabryki i najnowocześniejsze maszyny produkcyjne gwarantują dostarczanie oryginalnych części zamiennych przygotowanych na walkę z czasem. Potrzebujesz szybko części zamiennej? Skorzystaj z ekspresowej dostawy 7 dni w tygodniu przez 362 dni w roku z usługą KUHN sos order.

Poznaj oryginalne części KUHN

MyKUHN

Serwis online dostępny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

MyKUHN to Twoja przestrzeń online. Zarejestruj się i zobacz jak bardzo możesz sobie uprościć zarządzanie flotą maszyn KUHN, dzięki tej wyjątkowej usłudze dla klienta

Zarejestruj się