Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Google +
Udostępnij na LinkedIn

Bądź najlepszy na polu

Nowa seria wysokowydajnych pras zmiennokomorowych VB 7100

Prasy KUHN serii VB 7100 wyznaczają nowy standard zwijania bel. Oferują wysoką wydajność nawet do 30 t/godz. i duże zagęszczenie beli do 140 kg/m3 dla słomy. Skuteczne rozwiązania techniczne oraz wytrzymała konstrukcja gwarantują niezawodność i maksymalne ograniczenie przestojów w pracy.

To, co dla innych jest końcem możliwości, dla pras KUHN serii VB 7100 jest początkiem.

ODWIEDŹ NAS PODCZAS TARGÓW AGROTECHNICA 2019 I SPRAWDŹ NOWĄ SERIĘ PRAS ZMIENNOKOMOROWYCH VB 7100.

ZWARTA BELA O GĘSTOŚCI NAWET DO 140 KG/M3

Skorzystaj z opatentowanego* przez firmę KUHN systemu i-DENSE i formuj bele ze słomy o gęstości nawet do 140 kg/m3. To inteligentne rozwiązanie z podwójnym ramieniem napinającym w połączeniu z pomiarem wilgotności prasowanego materiału automatycznie reguluje siłę prasowania, automatycznie dostosowując się do istniejących warunków i materiału bez potrzeby ingerencji ze strony kierowcy.

*Rozwiązania opatentowane lub zgłoszone do opatentowania w jednym lub większej liczbie krajów.

Wysoka wydajność w każdych warunkach

W przypadku sianokiszonki bądź słomy prasy rolujące z serii VB 7100 oferują wydajność do 30 t/godzinę w różnych warunkach pracy. Unikalne połączenie system i-DENSE oraz sprawdzonej czteropasowej i trójwalcowej konstrukcji komory prasowania stanowi gwarancję szybkiego i spójnego formowana bel w każdych warunkach – nawet w przypadku sianokiszonki.

Opracowana przez firmę KUHN technologia INTEGRAL ROTOR zapewnia najefektywniejszy przepływ materiału. System wiązania siatką z technologią aktywnego rozciągania gwarantuje stałe naprężenie siatki oraz trwałość kształtu formowanej beli.

Ponadto, prasy VB 7100 charakteryzują się najszybszym na rynku otwieraniem klapy tylnej. W ciągu zaledwie 4 sekund bela zostaje wyrzucona, a klapa tylna ponownie zamknięta.

Maksymalna żywotność przy
Minimalnym czasie przestojów

Najwyższa trwałość podzespołów oraz solidna konstrukcja prasy pozwalają ograniczyć przestoje do minimum, co ma wpływ na wydajność prasowania. Zastosowanie aż 4 pasów gwarantuje optymalne prowadzenie materiału w komorze i prawidłowe formowanie bel. Odporne na zużycie nadwymiarowe łańcuchy smarowane są przez automatyczny system ciągłego smarowania łańcucha.

Zęby rotora są wykonane ze stali odpornej na ścieranie HARDOX®.

Główne rolki napędzane obracają się na łożyskach baryłkowych o średnicy 50 mm, a przy rolkach wolnobieżnych wprowadzone zostały specjalne opatentowane* uszczelki KUHN. Konstrukcja uszczelki obejmuje wyjątkowe połączenie specjalnie opracowanych pierścieni chroniących łożyska przed zanieczyszczeniami.

*Rozwiązania opatentowane lub zgłoszone do opatentowania w jednym lub większej liczbie krajów.

CZY CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Umów się z przedstawicielem lub wyślij swoje zapytanie

Znajdź dealera

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Oryginalne części KUHN

Nie pozwól, aby usterka zakłóciła Twoją pracę.

Nasze fabryki i najnowocześniejsze maszyny produkcyjne gwarantują dostarczanie oryginalnych części zamiennych przygotowanych na walkę z czasem. Potrzebujesz szybko części zamiennej? Skorzystaj z ekspresowej dostawy 7 dni w tygodniu przez 362 dni w roku z usługą KUHN sos order.

Poznaj oryginalne części KUHN

MyKUHN

Usługi online dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

MyKUHN to internetowy portal dla użytkowników maszyn KUHN. Zarejestruj się już dziś i sprawdź usługi oferowane za pośrednictwem MyKUHN, które ułatwią zarządzanie Twoją flotą maszyn KUHN.

Zarejestruj się