Меню

Поширити на Facebook
Поширити на Twitter
Поширити на Google +
Поширити на LinkedIn
×
Головна Що таке випробування DLG? Інформація про випробування Підсумкові результати! Знайти дистриб’ютора Cайт KUHN


Причіпні кормозмішувачі

PROFILE

Існує багато причин інвестувати в кормозмішувач, І ТЕПЕР Є ЩЕ ОДНА!

Знайти дистриб’ютора

Кормозмішувач від компанії КУН для всіх типів кормів

Кормозмішувач PROFILE — обладнання, яке надає більше можливостей при виборі оптимальної системи вигодовування та гарантує зручність в експлуатації. З нашою технікою ви забезпечите господарство кормовими сумішами з точним дозуванням компонентів, з однорідною структурою.

Основні характеристики кормозмішувача

Ми пропонуємо придбати міксер для кормів з набором характеристик, оптимальних з точки зору функціональності та зручності:

Змішувач для комбікорму обладнаний системою зважування, що дозволяє додавати інгредієнти кормової суміші в необхідних пропорціях. В базовій комплектації вона відображає дані про вагу компонентів суміші. Додатково може встановлюватись програмована система, яка зберігає в пам’яті інформацію по 80 раціонах, про кількість та вагу порцій.

В залежності від розмірів будівлі та доступу до робочих приміщень, вибирають компактні, середні чи великогабаритні роздавачі кормів. Купити змішувач-кормороздавач від компанії КУН можна об’ємом 14, 16 та 18 м3.

Що ви отримаєте при купівлі кормороздавача

З допомогою кормозмішувача для свиней, овець, великої рогатої худоби ви забезпечите оптимальний стан продукту споживання, покращення його консистенції, рівномірне подрібнення. Під час процесу підготовки та роздачі кормів відчуєте наступні переваги:

Під час роботи зберігається гарна оглядовість зони вивантаження, видача може здійснюватись по обидві сторони від міксера-кормороздавача. В доповнення до базової комплектації маєте змогу додатково замовити систему механічного чи електричного управління, обладнання для оптимізації процесу приготування та роздачі сумішей, інші конструкційні елементи. Від вибору моделі техніки та опцій залежатиме ціна кормороздавача.

Гарантію швидкого приготування поживних сумішей з малими трудовитратами — ось що пропонує компанія КУН разом з купівлею змішувача кормів. Дізнатися вичерпну інформацію щодо цін та купити кормозмішувач в Україні ви можете у наших дилерів. Адреси найближчих представництв у вашому регіоні вказані на сайті.